تبلیغات
آبیته - عمران زاده: پوشیدن لباس استقلال یک افتخار بزرگ است

آبیته

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، حنیف عمران‌زاده مدافع میانی تیم فوتبال استقلال در تکذیب مصاحبه اخیرش با یکی از خبرگزاری‌ها که در مطبوعات نیز انعکاس یافت، گفت: برای من جای تعجب دارد که چگونه برخی از دوستان برای رسیدن به اهداف خود رسالت مطبوعاتی و حقانیت را زیر پا می‌گذارند. من با تکذیب آن مصاحبه اعلام می‌کنم که عاشق استقلال و هواداران آن هستم چرا که پوشیدن پیراهن پرافتخارترین تیم ایران در آسیا یک افتخار بزرگ است. با تمام وجودم امیدوارم در سال آینده هم افتخار پوشیدن پیراهن استقلال را داشته باشم.
وی ادامه داد: پس از نایب قهرمانی در لیگ برتر با انگیزه‌ای دو چندان می‌خواهیم جام حذفی را به اتمام برسانیم. بازی راحتی در انزلی نداریم ولی در سال جاری رفت و برگشت این تیم خوب را، با شکست مواجه کردیم و مصمم هستیم برای سومین بار به آن نائل شویم.
عمران‌زاده در انتها گفت: خیلی‌ها باور نمی‌کردند با توجه به اتفاقات ابتدای فصل ما بتوانیم آن هم با یک امتیاز اختلاف نایب قهرمان لیگ شویم و رسیدن ما به فینال جام حذفی می‌تواند برای عده‌ای که موفقیت استقلال ناراحت‌شان می‌کند گران تمام شود، از هواداران استقلال در انزلی می‌خواهم در مسابقه پنجشنبه ما را تنها نگذارند.

نوشته شده در جمعه 6 خرداد 1390 ساعت 04:29 ب.ظ توسط سبحان سجادی نظرات | |


html>
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت